Penziony v Chebu

JSME TADY  PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1 993. Rodinný Penzion Mašek se nachází na okraji města Chebu, a přesto na dosah přírodě. Je jen4,5 km vzdálený od vrcholku Zelená hora a Bicmarckovy rozhledny. Malebné centrum města Chebu se nachází asi 2 km od penzionu, do centra se můžete vydat po cestě pro pěší, která vede podél přehrady Skalka a řeky Ohře.
Pension s mezinárodní klientelou se nachází asi 300m od starobylého centra města Chebu a jeho pěší zóny. Městem prochází Valdštejnova cyklostezka pokračující do Německa, nebo podél řeky Ohře až na sever Čech. Všechny důležité památky města, úřady, banky, divadlo ijeho nákupní centra jsou snadno dostupná i pro pěší turisty.
Penzion & restaurace Dolíček nabízí komfortní a klidné ubytování jen 1 kilometr od hranic s Německem. V okolí penzionu je mnoho turistických i cyklistických tras.
Nabízíme vám ubytování na tichém místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Kolem penzionu vede cyklostezka, kterou se je možné vyrazit do Františkových lázní, nebo se přes chebské náměstí napojit na mezinárodní Valdštejnskou cyklostezku. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na zahradě).
Skip to content